Vitajte na stránke obce Dúbravica

Prvé plne elektronické sčítanie obyvateľov domov a bytov

 Pre lepšie rozlíšenie článku kliknite sem

snímek obrazovky 2021-01-06 v 17

snímek obrazovky 2021-01-06 v 17

snímek obrazovky 2021-01-06 v 17 

snímek obrazovky 2021-01-06 v 18 


celý článok

Nový rok 2021

 Vážení a milí spoluobčania,

 dovoľte mi, aby som sa k Vám prihovorila v tejto neľahkej dobe, kedy pandémia koronavírusu vniesla do našich príbytkov obavy o svoje zdravie, zdravie našich najbližších, strach z osobných stretnutí a uzatváranie sa pred sociálnymi kontaktmi. Pravé ľudské spolunažívanie nenahradí elektronická komunikácia medzi najbližšími.  

Aj keď sme už unavení z opatrení proti koronavírusu, neklesajme na duchu a verme, že sa všetko vráti do normálnych koľají. Buďme zodpovední, trpezliví a verme v lepší zajtrajšok. Nezabudnime pre koho sme tu  a čím by sme urobili našu ľudskú spoločnosť krajšiu a lepšiu.  

 V mene svojom, v mene obecného úradu a poslancov obecného zastupitelstva Vám ďakujem za Vašu trpelizvosť a zodpovednosť pri zvládaní pandémie v našej obci, či už rešpektovaním protipandemických opatrení alebo pri celoplošnom testovaní. Nepoľavme v hygienických opatreniach. 

Občania, rodiny, ktoré sú v kranaténe a nemajú možnosť zabezpečiť si dovoz základných potrieb ako sú potraviny, drogéria a lieky, informujte nás o vašej núdzi, radi Vám pomožeme.

V nastávajúcom Novom roku 2021 Vám prajem pevné zdravie, aby Vás negatívne informácie a udalosti obchádzali, aby sa váš rodinný a pracovný život vyvíjal správnym smerom.

Rozdávajme okolo seba dobrú náladu, usilujme sa prekonávať zlo dobrom, buďme trpezliví a ceňme si to, čo má naozaj hodnotu.

 S úctou

 

Ing. Janka Slobodníková

starostka obce

 


celý článok

Celoplošné testovanie obyvateľov v obci Dúbravica 7.11.2020

 snímek obrazovky 2020-11-06 v 9


celý článok

Celoplošné testovanie obyvateľov v obci Dúbravica

2020-10-30-dubravica-testovanie-covid


celý článok

Celoplošné testovanie obyvateľov v obci Dúbravica

 snímek obrazovky 2020-10-29 v 12


celý článok